LECZENIE NADPOTLIWOŚCI MIRADRY | Instytut La Quell Kowalska
 

Leczenie nadpotliwości miraDry

Leczenie nadpotliwości miraDry

Pocenie się jest naturalnym zjawiskiem fizjologicznym, które  u niektórych osób może przerodzić się w dokuczliwy problem. Chodzi oczywiście o nadpotliwość, czyli aktywność gruczołów potowych znacznie przekraczającą potrzeby termoregulacyjne organizmu.

miraDry to przełomowa bezinwazyjna technologia wykorzystująca energię mikrofalową do bezpiecznego wyeliminowania nadpotliwości.

System miraDry jest wynikiem ponad 5 lat badań i rozwoju, w tym głównie długoterminowych badań klinicznych przeprowadzonych przez czołowych dermatologów w Stanach Zjednoczonych.

System miraDry precyzyjnie oraz bezinwazyjnie dostarcza energię mikrofalową w obszar skóry w którym znajdują się gruczoły potowe. Energia generuje ciepło, które prowadzi do ich pirolizy. W tym samym czasie hydro-ceramiczny system ciągłego chłodzenia chroni powierzchniowe warstwy skóry właściwej i utrzymuje ciepło na poziomie gruczołów potowych. Rezultaty zabiegu są znaczące i trwałe już po jednym zabiegu, ponieważ gruczoły potowe nie ulegają regeneracji.

Jak działa MiraDry?

1.Ddostarczenie energii mikrofalowej w głąb skóry. W tym obszarze znajdują się praktycznie wszystkie gruczoły potowe.

2.Energia koncentruje się w warstwach skóry w których znajdują się gruczoły potowe tworząc strefę FEZ ( Focal Energy Zone). Dzięki odmiennym właściwością elektromagnetycznym głębszych tkanek skóry następuje odbicie od nich energii.

3.Hydro-ceramiczny system chlodzenia utrzymuje strefę ciepła(55 – 66 C) jedynie w obszarze gdzie występują gruczoły potowe – dzięki czemu następuje ich piroliza. Gruczoły potowe się nie regenerują – efekt zabiegu jest trwały. Chłodzenie chroni naskórek i górne warstwy skóry właściwej

Procedura miraDry
Jest to prosty i szybki zabieg wykonywany w naszym Instytucie  który zapewnia trwałe rezultaty. Procedura zabiegu miraDry jest nieinwazyjna – oznacza to brak ingerencji fizycznych zastrzyków bądź cięcia. Przed procedurą umieszczane są specjalne czasowe znaczniki, które pomagają kierować zabiegiem. Stosowane jest także znieczulenie miejscowe w miejscu zabiegowym w celu zapewnienia większego komfortu pacjentowi.

Całkowity czas zabiegu wynosi około 60 minut, gdzie czas pracy głowicy to około 40 minut.

Urządzenie miraDry amerykańskiej firmy Miramar Labs jest nowym podejściem do walki z nadmierną potliwością pach, uhonorowanym nagrodą na targach medycyny estetycznej The Aesthetic Show 2014 w Las Vegas.

Technologia miraDry pozwala obecnie na usuwanie gruczołów potowych tylko z rejonu pach – bezpieczeństwo metody zostało potwierdzone certyfikatem amerykańskiej Agencji Żywności i Leków (FDA).

Przeciwwskazania występują u osób:

  • z rozrusznikiem serca lub innymi wszczepionymi urządzeniami elektronicznymi,
  • potrzebujących tlenu ułatwiającego oddychanie,
  • ze stwierdzoną odpornością na znieczulenie miejscowe lub historią nietolerancji preparatów do znieczulenia miejscowego z zawartością lidokainy i epinefryny.
  • Leczenie nadpotliwości

    5500 zł