UltraSlimmer EMS | Instytut La Quell Kowalska

UltraSlimmer EMS

Ujędrnienie i napięcie brzucha. Szybki sposób na wymodelowanie sylwetki

Nieinwazyjny lifting, uniesienie i ujędrnienie pośladków

Wzmocnienie i odbudowa osłabionych mięśni ramion, pośladków, ud i talii

Redukcja tkanki tłuszczowej 

Zwiększenie masy mięśniowej z jednoczesną redukcją tkanki tłuszczowe

Jak wygląda zabieg ?

Jak wygląda zabieg ?

Sam zabieg z użyciem UltraSlimmera trwa ok. 30 minut i jest całkowicie bezbolesny.  W jego trakcie  kosmetolog przykłada aplikator urządzenia do partii ciała, która ma zostać poddana zabiegowi. 

UltraSlimmer wykonuje pracę samodzielnie, wytwarzając ponad 20 000 skurczów mięśni na wybranym obszarze ciała. Zaleca się wykonanie 6-8 zabiegów, wykonywanych z częstotliwością 2 zabiegów tygodniowo. Dla podtrzymania osiągniętych efektów co ok. 2-4 miesiące wykonuje się zabieg przypominający lub serię zabiegów.

Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją, podczas której omawiane są oczekiwania pacjenta. Jest to niezbędne do ułożenia planu zabiegów i wybrania protokołu najbardziej odpowiedniego dla konkretnego przypadku.

UltraSlimmer EMS

UltraSlimmer EMS  to urządzenie wykorzystujące zaawansowaną technologię elektromagnetyczną o wysokiej intensywności w celu rozbudowy i rzeźbienia mięśni, redukcji tkanki tłuszczowej oraz podniesienia pośladków.

UltraSlimmer EMS™ pozwala na wywołanie ponad 20 000 tysięcy superamaksymalnych skurczy w trakcie 30-minutowego zabiegu.
 
Taki wysiłek, powoduje ogromne zagęszczenie mięśni i zwiększenie ich napięcia oraz objętości.
 
Supermaksymalne skurcze mięśni wymagają dostarczenia dużej ilości energii, dlatego podczas zabiegu dochodzi do ponadmaksymalnej lipolizy w komórkach tłuszczowych, a ich nadmiar wywołuje rozpad komórek tłuszczowych , które następnie w naturalny sposób zostają zmetabolizowane oraz wydalone z organizmu.
 

ULTRASLIMMER EMS

  • zwiększenie masy mięśniowej w rejonie brzucha z jednoczesną utratą tłuszczu podskórnego,
  • Brazylijskie pośladki – wzmocnienie i uniesienie pośladków,
  • wyszczuplenie talii, ujędrnienie i napięcie brzucha,
  • zgrabne i smukłe uda
  • ujędrnienie pośladków bez iniekcji i rekonwalescencji
  • wzmocnienie mięśni talii i ramion
  • wzmocnienie mięśni brzucha po porodzie, redukcja rozstępu mięśni prostych (kresy białej)

PYTANIA

W trakcie jednego zabiegu EMSCULPT wywołujemy ponad 20 000 niezwykle intensywnych skurczów mięśni, tzw. skurczów supramaksymalnych. Takiego efektu nie osiągniesz podczas samodzielnych ćwiczeń!

W trakcie zabiegu na urządzeniu UltraSlimmer mięśnie kurczą się do poziomu supramaksymalnego, mózg otrzymuje informację, że potrzebna będzie ekstremalna ilość energii. Ta informacja wywołuje silną reakcję uwolnienia energii i ponadmaksymalną lipolizę

Zabieg jest bezbolesny. W trakcie zabiegu odczuwalne są skurcze mięśni. Uczucie wibracji i mrowienia.

Zabieg nie wymaga rekonwalenctencji. Na następny dzień po zabiegu może być odczuwalne napiecie  napięcie mięśni miejsca w którym wykonywany był zabieg.

Transform yourself

switch up your workout and try something new

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adiply iscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad main veniam, quis nostrud exercitation
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adiply iscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad main veniam, quis nostrud exercitation

Free Your Body

let’s get physical